Szanowni Państwo,

 

Jak już informowaliśmy z końcem roku 2016 japoński producent sensora gazu, który stosowany był
w urządzeniach serii COMAG.1/COMA-G.1, zaprzestał jego produkcji.

W związku z kurczącymi się zasobami sensora na rynku oraz spowodowanym tym wzrostem cen, zmuszeni zostaliśmy do wprowadzenia z dniem 1.10.2017 zmiany zasad kalibracji urządzeń serii COMAG.1 oraz COMA-G.1. Udostępniona pozostaje natomiast korzystna formuła aktualizacji urządzeń do najnowszej wersji. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami TUTAJ, a w przypadku pytań - jesteśmy do Państwa dyspozycji pod nr tel. 71 327 62 12 lub mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  .

 

Pozdrawiamy

Sensor Tech SA.

Już po raz drugi wybraliśmy się w okolice Czarnej Góry w celach towarzysko-integracyjnych. Dzięki dobrej pogodzie, atrakcjom sportowym, przygotowanemu specjalnie dla nas programowi mogliśmy pobawić się w rywalizację, współpracę, poćwiczyć kreatywność i odporność na brak snu i nadmiar napitków.... Zwycięzcy zostali wyłonieni, nagrody rozdane, a satysfakcja i dobre samopoczucie - mimo braku snu - towarzyszyły nam,kiedy opuszczaliśmy gościnne okolice Czarnej Góry. Do zobaczenia za rok?

W związku z nadchodzącymi Świętami Wielkanocnymi przypominamy, że tradycyjnie w Wielki Piątek pracownicy Sensor Tech SA mają dzień wolny, a biuro spółki jest zamknięte. Przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy ponownie we wtorek po Świętach od 8.00 rano. 

 

Przy tej okazji wszystkim Pracownikom, Współpracownikom, Dostawcom, Kontrahentom, Sympatykom oraz Konkurencji Rada Nadzorcza wraz z Zarządem Spółki Sensor Tech SA życzą radości świątecznych, pyszności na stole, pomyślności i pogody ducha, a także tej za oknem - nie tylko w czasie Świąt, ale i po nich.